HONOR ROLLS


GRAHAM HIGH SCHOOL

3rd 9 WEEKS

HONOR ROLL

3.5000-5.3333

9TH GRADE:

Gracie-Mae Astry, Landree Bacher, Brooke Bechtel, Don (Donny) Carpenter, Samuel Comer, Kelsey DeMarco, Mira Ervin, Brynn Estep, Reese Fisher, Spencer Hannahs, Eli Hollingsworth, Siera Honeycutt, Natalie Huber, Marlee Kite, Wyatt Larmee, Gabriel Levering, Samuel Ludlow, Madison Lute, Lexi McAlexander, Camden McDanel, Owen McGuire, Ethan McLean, Grace McLean, Ava Moore, Alaina Murnahan, Benjamin Parke, Tory Pence, David Peters, Alyssa Pillion, Nicholas Prince, Rose Pullins, Elaina Purk, Julia Reinke, Nathan Ryman, Kaetlyn Swank, Alyssa Taylor, Eleanor Uhl, Gwyneth Uhl, Brooklynne Verlaney, Kirsten Wheeland, Abigail Yukon,

10TH GRADE:

Lauran Bailey, Morgan Brandyberry, Isabelle Burroughs, Jenna Burroughs, Zackery Burroughs, Abigail Butcher, Brock Calland, Abigail Crisler, Paityn Dowty, Tyler Dowty, Mason Dunham, Elaina Faulkner, Turner Ford, Alex Foulks, Benjamin (Chase) Greek, Halynn Harris, Alexis Hart, Hailey Holloway, Mason Huffman, Andrew Lewis, Maelly McGowen, Reese McGuire, Maria McIntosh, Sylvia McKamy, Skyler McLain, Kylie McWhinney, Allyson Minnich, Grace Nash, Nolan Neves, Brady Olson, James Pelfrey, Trevor Pence, Olyvia Reed, Brayden Reneer, Amber Robeson, Landon Rose, Jayden Sells, Gillian Setty, Cadence Smith, Kayla Smith, Chloe Snyder, Cooper Strader, Zackery VanScoy, Blair Werner, Ian Wiant, Dena Wilson, Samantha Wilt

11TH GRADE:

Alexa Adams, Gavin Adams, Esha Akhter, Brenton Black, Ashlyn Blanken, Trace Braun, Ava Buell, Jaesen Casey, Emaalee Cecil, Shamar Compton, Chloe Crabtree, Matthew Craft, Avery Crall, Matthew (Bryant) Crisler, Taetum DeMoss, Allison Dunn, Riley Fritts, Abram Gilliam, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Benjamin Hillman, Hanna Honeycutt, Addisyn Kave, Lexi King, Paris Long, Elaine Lookabaugh, Bradley Maddy, William Mannier, Alek Martin, Emma McDaniel, Nathaniel Melms, Kirstyn Newman, Miranda (Randi) Nichols, Morgan Pine, Leanne Plantz, Jakob Pullins, Johnathan Roby, Aislen Setty, Faith Smith, Lake Stairwalt, Eric Thomas, Alexis Traylor, Kalen Tullis, Rebekah Wahl, Katelynn Wallace, Grant Whetstone, Dori Wilson, Lauren Woodruff, Sophie Young

12TH GRADE:

Alivia Algren, Tylar Bailey, Nicholas Baker, Addison Bauser, Alleigha Botner, Matthew Case, Ally Collette, William (Todd) Crawford, Tylor Demmitt, Colton Dunn, Mallory Fannin, Michael Foulks, Travis Frost, Samantha Haynes, Maddison Howard, Timothy Hughes, Rebecca Kaiser, Holly Kamper, Olivia Lawrence, Alexis Lewis, Eden Markwell, Owen McGuffey, Payton McKellop, Kevin Miller, Luke Miller, Heather Miller-Hayes, Andrew Milligan, Alexis Mullen, Katelyn Nash, Makenna Nichols, Nathaniel Peoples, Ryan Recker, Matthew Reed, Nadia Ritter, Andrew Robeson, Madison Rose, Paige Rudolf, Zachery Sanderson, Taylor Scott, Madeline Shearer, Brynach Simpson, Makinsey Skaggs, Lane Smith, Madelyn Smith, Alexander Sparks, Ryan St Myers, Samuel Stickley, Myriah Wright, Mikayla York

OHIO HI POINT SUPERINTENDENT’S LIST:

Adrian Blanken, Donna Cupps

UPPER VALLEY:

Laryssa Anthony, Logan Anthony, Travis Chesnut, Taylor Conley, Brianna Tokie

MERIT ROLL

3.0000 – 3.4999

9TH GRADE:

Ashton Aldredge, Caroline Alexander, Ian Back, Dakota Biddle, Lilly Blair, Jack Boggs, Cayden Bonham, Emma Bost, Olivia Branham, Tristan Denton, Aidan Greek, Paige Hess, Jeffrey Honeycutt, Jaden Jones, Jacob Kaster, Andrew Lawrence, Tristan Maxwell, Aubrey McAlexander, Bode McGuire, Katelin McKee, Dakota McKellop, Carson McKenzie, Jeannie Nesbitt, Hope Odenwald Anderson, Brandon Petry, Ian Robinson, Lauren Smith, Ayden Tudor, Benjamin Wagner

10TH GRADE:

Zachary Blosser, Brent Case, Destiny Collier, Ethan Daubenspeck, Vanessa Dukate, Audrey Dulebohn, Kirbie Gentis, Nolan Gessler, Gabrielle Gilreath, Brycen Howard, Andria Kauffman, Evan Lykins, Ryan Mason, Abby Monroe, Kaitlyn Neff, Jayden Tourney, Andrew Zavada

11TH GRADE:

Gannon Arnett, Noah Baker, Bryan Brown, Marleigh Brown, Hunter Burns, Gage Collett, Arial Cupps, Layne Donnan, Amirah Etayem, Abednego Ford, Shelden Ford, Dylan Gaston, Hailey Haerr, Paul (Roegan) Hines, Jason Howard, Emma Isaac, Jacob Ludlow, Lizbeth Perez Cardona, Charles (CD) Peshek, Brystol Russell, Karissa Sanford, Abigail Smitley, Colby Strader, Savannah Taynor, Sydney Underwood, Machaela Whaley, Raymon Wilcoxon, Levi Wright

12TH GRADE:

Aaliyah Bacon, Mackenzie Bailes, Winter Barone, Aubrey Blosser, Joelle Christman, Ira Creviston, Micah Davis, Mark Dixon, Ashton Dooley, Chloey Doroda, Amber Eaton, Hunter Gibson, Christian Harmon, Leah Henry, Lindon Hoblit, Ethan Langford, Victoria Laughman, Destiny McPherson, Isabella Pratt, Evan Sells, Jacob Stewart, Brandon Suttles, Kinady Waller, Adrien Wojtkowski, Joseph Yukon, Amara Zerkle

Ohio Hi-Point A-B Honor Roll:

Kirstin Cottrell, Chapman Driskill, Alexis Garver