Graham Honor Rolls


GRAHAM HIGH SCHOOL

2nd 9 WEEKS

HONOR ROLL

3.5000-5.3333

9TH GRADE

Alexa Adams, Laryssa Anthony, Gannon Arnett, Brenton Black, Ashlyn Blanken, Trace Braun, Marleigh Brown, Ava Buell, Jaesen Casey, Emmalee Cecil, Shamar Compton, Samuel Cox, Sydney Coy, Chloe Crabtree, Matthew Craft, Matthew (Bryant) Crisler, Taetum DeMoss, Ashley Doroda, Allison Dunn, Amirah Etayem, Sheldon Ford, Riley Fritts, Dylan Gaston, Abram Gilliam, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Benjamin Hillman, Paul ( Roegan) Hines, Alizah Holycross, Hanna Honeycutt, Addisyn Kave, Lexi King, Paris Long, Jacob Ludlow, Bradley Maddy, Benjamin Mader, William Mannier, Alek Martin, Cody Massengill, Emma McDaniel, Andrew Neeld, Miranda (Randi) Nichols, Shannyn Owens, Morgan Pine, Jakob Pullins, Johnny Russell, Grace Sellars, Aislen Setty, Maya Shafer, Faith Smith, Lake Stairwalt, Colby Strader, Zoe Taulbee, Savannah Taynor, Grace Todd, Alexis Traylor, Kalen Tullis, Rebekah Wahl, Katelynn Wallace, Grant Whetstone, Dori Wilson, Lauren Woodruff, Johnathon Wray, Sophie Young

10TH GRADE

Alivia Algren, Avery Anderson, Logan Anthony, Sean (Andy) Back, Tylar Bailey, Abigail (Abby) Barela, Adrian Blanken, Joelle Christman, Ally Collette, William (Todd) Crawford, Timothy Dayhoff, Tylor Demmitt, Chloey Doroda, Wyatt Drown, Colton Dunn, Mallory Fannin, Travis Frost, Alexis Garver, Samanth Haynes, Maddison Howard, Timothy Hughes, Rebecca Kaiser, Holly Kamper, Elise Kemp, Olivia Lawrence, Alexis Lewis, Abigail Litteral, Weslie Long, MaCaylah Lyon, James (Jimmy) McCann, Owen McGuffey, Kevin Miller, Luke Miller, Heather Miller-Hayes, Andrew Milligan, Katelyn Nash, Ryan Recker, Nadia Ritter, Andrew Robeson, Madison Rose, Paige Rudolf, Taylor Scott, Madeline Shearer, Brynach Simpson, Makinsey Skaggs, Lane Smith, Madelyn Smith, Alexander Sparks, Ryan St. Myers, Samuel Stickley, Brianna Tokie, Mikayla York

11TH GRADE

Chase Adams, Brooke Alcorn, Caleb Anderson, Ted Beedy, Suzy Borton, Bailey Buell, Stephanie Butcher, Adam Cahoon, Mariha Cahoon, Jeremy Cocca, David DeWeese, Emily Evans, Matthew Flora, Taylor Ford, Ethan Gilliam, Alyssa Gilreath, Abbie Hennig, Lane Hollingsworth, Mark Hughes, Tanner Jordan, Hailley Kendall, Katrine Kim, Joshua Lewis, Kaelin Lewis, Rachel Lokai, Sara Masters, Shane Meyer, Christian Nichols, Brady Oder, Brooke Ohnmeiss, Emma Pauly, James (Trey) Pence, Chasen Poole, Cynthia Ramey, Samantha Ramey, Johnathan Reed, Paige Russell, Lauren Smail, Lacie Smith, Leila Smith, Kenneth Stahler, Austin Stickney, Alyssa Theodor, Jacquelynn Washburn, Gabriel Wier, Tyler Wooten

12TH GRADE

Bryce Anderson, Karson Anway, Ashton Arnett, Isaac Baker, Levi Baker, Logan Black, Gage Braun, Madison Bryant, George Bugg, Olivia Burr, Carly Carafa, Paulette Chalmers, Cara Cohn, Ruby (Claire) Comer, Elijah Couchman, Skylar Doroda, Samuel Eades, Thomas Frost, Anna Gambill, Matthew Goddard, Ivy Goings, Breanne Griffith, Tayler Hazlett, Tristen Henry, Adrianna Hicks, Kara Howell, Cheyenne Huff, Nevin Hurst, Brooke Johannes, Rocky Jordan, Rachel Kaiser, Grace Ludlow, Lissie Massengill, Cheyenne Masters, Josiah McGowen, Renae Mefford, Delila Meyers, Mitchell Moore, Lindsay Nicholas, Dalton Oder, Kerenna Owens, Brandi Powell, Abbygail Robinson, Andrie Rose, Joseph Sanchez, Dylan St Myers, Sarah Stagner, Joseph Stahler, James Stickley, John (JD) Stickley, Allison Swigart, HarleeThomas, Ryan Thomas, Abigail (Abby) Urquhart, Madily VanScoy, Hannah Venrick, Sidney Waibel, Daniel Wardley, Kali Whitt, Mackenzie Wise, Colt Woodruff, Natalie Woodward, Chole Wray, Abigale Wyer

OHIO HI POINT SUPERINTENDENT’S LIST

Houston Eubanks, Gabrielle Fisher, Hallie Johnson

MERIT ROLL

3.0000 – 3.4999

9TH GRADE

Esha Akhter, Tasia Beatty, Kailee Benavidez, Braden Blankenship, Lindsey Brayton, Hunter Collier, Avery Crall, Ethan Edwards, Abednego Ford, Shay Goines-lemmon, McKalia Hageman, Jason Howard, Aspen Karnehm, Mackenzie Killion, Brady king, harper Lee, Denise Medley, Shane Minnery, Aidan Pillion, Leanne Plantz, Jeffrey Reed, Marissa Roberts, Johnathan Roby, Brystol Russell, Treven Rydel-Ogden, Leon Stevenson, Hayli Terry, Eric Thomas, Lauren Underwood, Sydney Underwood, Erica Washburn, Machaela Whaley, Levi Wright

10TH GRADE

Nicholas Baker, Addison Bauser, Alleigha Botner, Anthony Brandon, Ashton Dooley, Chapman Driskill, Ellie Fox, Cassey Geier, Hunter Gibson, Blake Hoffer, Tessa Jenkins, Zachary Lewis, Eden Markwell, Makenna Nichols, Cody Pine, Andrew Shaffer, Jacob Stewart, Adrien Wojtkowski, Yukon Joseph

11TH GRADE

Savannah Alltop, Victoria Anderkin, Brayleigh Anderson, Halaigh Arledge, David Bailey, Emily Baker, Hayley Berner, Layne Brayton, Emerson Bruce, Tyler Callicoat, Elizabeth Hennings, Korynn Huffman, Hunter Hyden, Johnathan Martin, Tyler Purk, Donovan Sands, Kassianne Sherwood, Frank Still, Cyrus Theodor, Jeffrey Thomas, Jeremy Thomas, Logan Thompson, Cameron Tyler, Camron VanHoose, Jau’more Wilson

12TH GRADE

Robert (Levi) Allison, Zachary Anderson, Tristen Bailey, Nova Barone, Erica Bernardino-Vargas, Macey Blankenship, Andrew Brandyberry, Victoria Crabtree, Daniel Evans, Ezekiel Fager, Miranda Farmer, Aubrey Gale, Emily Hamilton, Ethan Haynes, Evan Henry, Douglas Johns, Jarret Knoop, Nickolas Massie, Taiylor Music, Kaitlyn Noel, James (Tyler) Powell, Zoe Ratliff, Marissa Suttles, Lleyton Vanhoose, Aliya Zerkle

Ohio Hi-Point A-B Honor Roll

Bryce Bowman, Hope Burton-Hughes, Austyn Collier, Cortney Floyd, Dylan Reed, Brandi Ussher, Danielle Ropp