M’BURG HONOR ROLLS


Mechanicsburg High School

(Second Quarter)

High Honors 3.75 or Higher

9th Grade: Jon Luke Blanton, Ella Conley, Emily Conley, Addie DeLong, Hannah Dingledine, Faith Ford, Ella Forrest, Haley Hamby, Kaitlynn Haynes, William Negley, Joshua Porter, Bailey Stapleton, Cambryn Tom, Alexa Westfall, Gwen Westfall

10th Grade: Rylea Anway, Hannah Arnold, Makenna Brokamp, Caitlin Burchett, Parker Cook, Ashton Cox, Noah Dietrich, Lily Eck, Alissa Egan, Aleesa Fraley, Peyton Groves, August Hartley, Mason Hess, Alana Kramer, Abigale Lawhorn, Rachel Leet, Lillian Marsh, Laney Marvin, Anna Mascadri, Cameron McDonald, Levi Milledge, Taylor Miller, Taylor Rausch, Danielle Schipfer

11th Grade: Emry Acton, William Boeck, Aubrey Cantrell, Paige Chesser, Aaron Conley, Dorian Earl, Marissa Hall, Tyler Hennigan, Nikolas King, Joshua Lim, Daniel Mascadri, Elijah Mayberry, Alexander Miller, Zachary Miller, Katelyn Moore, Kennedy Moore, Payton Murphy, Emelee Porter, Sean Shultz, Austin Tillman, Jenna Tull, Natalie Tull, Elyse Wilson, Jack Wolf

12th Grade: Audrey Ayars, Erin Baldwin, Zachary Beattie, Mallory Blakeman, Lane Casey, Taylor Daniels, Elizabeth Dean, Hayden DeLong, Dreyton Dixon, Gavin Fitzgerald, Grace Forrest, Ashley Fuller, Gavin Haffner, Tristan Hall, McKenze Hoewischer, Samantha Hoover, Taylor Hurst, Cori Kent, Emma Lewis, Morgan Powell, Chaysen Propst, Mazie Reece, Elijah Rockenbaugh, Madyson Rugh, Blake Sadowski, Jacob Thiel, Brooks Tom, Emma Violet, Jennifer Wallace, Kaylee Warfield, Jordan Wild

Honor Roll 3.00 to 3.74

9th Grade: Gillian Baldwin, Rileyann Blackburn, Kailyn Daniels, Marissa Gaus, Cameron Moore, Jace Murphy, Kendall Rausch, Carter Rockenbaugh, Xavier Sanders, Lucas Schaner, Libby Scheiderer, Madison Severt, Olivia Skillings, Kylene Wiant

10th Grade: Kara Bebout, Jonathan Byerly, Kayla Day, Brennin Eyink, Cody Haynes, Samuel Hoewischer, Alaina Hursey, Andrew Johnson, Ryann Meade, Shelby Ritchie, Madison Roberts, Emma Rodgers, Jordan Sadowski, Laney Vanhoose, Madyson Wilson

11th Grade: Lillian Cushman, Madison Daniel, Bryen DeWitt, Charli Hawk, Jordan Hood, Jacob Hurst, Brookelyn Moore, Fisher Morgan, Westyn Moyer, Caroline Nott, Jesse Stroud, Kaleb Surmaceviz, Avery Swenson, Adam Weaver, Danielle Wetzel, Lani Wilhelm

12th Grade: Megan Alspaugh, Colby Baldwin, Daniel Burchett, Rafe Cary, Caden Coleman, Aidan Courtney, Hanna DeLong, Colby Farmer, Victoria Floyd, Morgan Heizer, Ethan Kramer, Leah McLeod, Josie Nunamaker, Cassandra Paulson, Hannah Perdue, Macy Reed, Damien Sanders, Steven Schaffer, Kyle Smith, Landdon Stapleton, Luke Stroud, Vincent Weaver, Cody Woodburn

Mechanicsburg Middle School

(Second Quarter)

HIGH HONOR ROLL

3.75 or Higher

6th Grade: Bella Batkiewicz, Mia Conley, Clara Forrest, Andrew Lawhorn, Milagros Roach, Lily Sorensen.

7th Grade: Benjamin Belford, Mylee DeLong, Conner Eyink, Jude Gartin, Taylor Heizer, Gabrielle Love, Beckett Negley, Sophia Pullins, Ozzy Roach, Clair Rodgers, Isabelle Rodgers, Eli Wilson.

8th Grade: Darby Ayars, Myah Bandy, Avaley Bostick, Jessica Dean, Aubreigh DeLong, Hailey Gaylor, Payton Hodge, Benjamin Howard, Londyn Loveless, Kinslee McMillan, Ava Moore, Mercedes Pollard, Eli Potter, Quintin Rockenbaugh, Haeleigh Trainer-Donohoe, Emily Westfall, Samantha Wolf.

REGULAR HONOR ROLL

3.00 to 3.74

6th Grade: Mason Bandy, Aila Bradley, Addison Brokamp, Jeffrey Bryant, Dylan Daniels, Matthew Dean, Olivia DeLong, Jackson Dry, Grayden Edwards, Natalie Gaylor, Sydnee Hurst, Crew Lafary, Scarlet Martin, Jayliah McKinney, Adrian Miller, Amari Miller, Liam O’Laughlin, Destiny Pullins, Jackson Stapleton.

7th Grade: Hannah Argabright, Magnolia Barnhart, Lucas Bowman, MacKenzie Caudy, Blake Davis, Victoria Durand, Ryan Fraley, Maxwell Green, Myles Kramer, Keelyn McGhee, Briana Popovich, Ava Sexton, Connor Shultz, Oliver Smith, Aleera Sowards, Kenzie Stillings, Taryn Stout, Colton Walborn, Ashton Waller, Jonathan Wittman.

8th Grade: Kendall Booth, Camille Bowman, Skyler Canfield, Wyatt Cordell, Meghan Coulter, Nolan Fraley, Alexander Green, Jaden Gregory, Marc Holcomb, Sarah Hoover, Harley Linton, Deacon Meade, Chloe Nichols, Alisa Rammel-Harrington, Robert Righter, Christopher Ritchie, Madison Sadowski, Kyley Sherman.

Perfect Attendance

(Second Quarter)

6th Grade: Mason Bandy, Bella Batkiewicz, Dylan Daniels, Clara Forrest, Sydnee Hurst, Andrew Lawhorn, Toby Massie, Jayliah McKinney, Jacob Medors, Adrian Miller, Amari Miller, Tevin Mitchell, Lyric Norris, McKenzi Picklesimer, Destiny Pullins, Milagros Roach, Ethan Schaffner, Lily Sorensen, Madison Walborn, Alexander Wertz .

7th Grade: Benjamin Belford, Lucas Bowman, Blake Davis, Sophia Pullins, Corbin Rousculp, Ava Sexton, Kynzi Tilton, Zoey Tilton, Colton Walborn.

8th Grade: Jessica Dean, Benjamin Howard, Robert Righter, Mason Williams.