HONOR ROLLS


GRAHAM HIGH SCHOOL

4th 9 WEEKS

HONOR ROLL

3.5000-5.3333

9TH GRADE

Caroline Alexander, Gracie-Mae Astry, Landree Bacher, Kaden Barnes, Brooke Bechtel, Dakota Biddle, Lilly Blair, Jack Boggs, Cayden Bonham, Emma Bost, Olivia Branham, Don (Donny) Carpenter, Samuel Comer, Francci Crosby, Amber Dayhoff, Kelsey DeMarco, Parker Dowty, Mira Ervin, Brynn Estep, Reese Fisher, Erryn Gillespie, Aidan Greek, Kadence Grim, Spencer Hannahs, Nicholas Hart, Paige Hess, Eli Hollingsworth, Jeffrey Honeycutt, Siera Honeycutt, Jaden Jones, Jacob Kaster, Marlee Kite, Wyatt Larmee, Brock LaRue, Gabriel Levering, Samuel Ludlow, Madison Lute, Tristan Maxwell, Aubrey McAlexander, Lexi McAlexander, Camden McDanel, Bode McGuire, Owen McGuire, Katelin McKee, Dakota McKellop, Carson McKenzie, Ethan McLean, Grace McLean, Ryleigh Milledge, Jordan Monaghan, Ava Moore, Alaina Murnahan, Jeannie Nesbitt, Benjamin Parke, Tory Pence, David Peters, Brandon Petry, Alyssa Pillion, Nicholas Prince, Rose Pullins, Elaina Purk, Cameron Reinhart, Julia Reinke, Ian Robinson, Timothy Ruf, Nathan Ryman, Jayden Sanford, Benjamin Sells, Lauren Smith, Kaetlyn Swank, Ayden Tudor, Eleanor Uhl, Gwyneth Uhl, Brooklynne Verlaney, Benjamin Wagner, Kirsten Wheeland, Bailey Wise, Abigail Yukon

10TH GRADE

Kaden Anderson, Lauran Bailey, Zachary Blosser, Kyle Boyd, Morgan Brandyberry, Olivia Bryant, Isabelle Burroughs, Jenna Burroughs, Zackery Burroughs, Abigail Butcher, Brock Calland, Christopher Carter, Brent Case, Destiny Collier, Abigail Crisler, Kayla Davenport, Adrian Dooley, Paityn Dowty, Tyler Dowty, Vanessa Dukate, Audrey Dulebohn, Mason Dunham, Elaina Faulkner, Turner Ford, Alex Foulks, Kirbie Gentis, Nolan Gessler, Halynn Harris, Alexis Hart, Brycen Howard, Mason Huffman, Mariah Jacks, Andrew Lewis, Evan Lykins, Reese McGuire, Maria McIntosh, Sylvia McKamy, Skyler McLain, Kylie McWhinney, Allyson Minnich, Grace Nash, Nolan Neves, Brady Olson, James Pelfrey, Olyvia Reed, Brayden Reneer, Amber Robeson, Landon Rose, Jayden Sells, Gillian Setty, Cadence Smith, Kayla Smith, Chloe Snyder, Cooper Strader, Xander Verlaney, Blair Werner, Dena Wilson, Samantha Wilt

11TH GRADE

Alexa Adams, Gavin Adams, Esha Akhter, Anthony Arcati, Brenton Black, Ashlyn Blanken, Trace Braun, Lindsey Brayton, Marleigh Brown, Ava Buell, Jaesen Casey, Emmalee Cecil, Gage Collett, Shamar Compton, Matthew Craft, Avery Crall, Matthew (Bryant) Crisler, Arial Cupps, Taetum DeMoss, Ashley Doroda, Allison Dunn, Ethan Edwards, Amirah Etayem, Sheldon Ford, Riley Fritts, Abram Gilliam, Rachael Gordon, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Benjamin Hillman, Hanna Honeycutt, Emma Isaac, Addisyn Kave, Mackenzie Killion, Lexi King, Paris Long, Bradley Maddy, William Mannier, Alek Martin, Kelsey Matthews, Emma McDaniel, Jack Mefford, Nathaniel Melms, Nicholas Moore, Kirstyn Newman, Miranda (Randi) Nichols, Lizbeth Perez Cardona, Morgan Pine, Leanne Plantz, Jakob Pullins, Brystol Russell, Aislen Setty, Faith Smith, Abigail Smitley, Lake Stairwalt, Colby Strader, Alexis Traylor, Kalen Tullis, Sydney Underwood, Rebekah Wahl, Katelynn Wallace, Madalyn Wardley, Machaela Whaley, Grant Whetstone, Raymon Wilcoxon, Dori Wilson, Lauren Woodruff, Levi Wright, Venson Wyer, Sophie Young

12TH GRADE

Alivia Algren, Avery Anderson, Aaliyah Bacon, Mackenzie Bailes, Tylar Bailey, Alleigha Botner, Matthew Case, Ally Collette, William (Todd) Crawford, Micah Davis, Tylor Demmitt, Chloey Doroda, Colton Dunn, Mallory Fannin, Ellie Fox, Hunter Gibson, Christian Harmon, Samantha Haynes, Leah Henry, Lindon Hoblit, Darren Houston, Timothy Hughes, Rebecca Kaiser, Holly Kamper, Victoria Laughman, Olivia Lawrence, Alexis Lewis, Eden Markwell, Owen McGuffey, Destiny McPherson, Kevin Miller, Luke Miller, Heather Miller-Hayes, Andrew Milligan, Hannah Monroe, Alexis Mullen, Katelyn Nash, Makenna Nichols, Nathaniel Peoples, Ryan Recker, Dakota Riley, Nadia Ritter, Andrew Robeson, Madison Rose, Paige Rudolf, Tymberli Ruf, Taylor Scott, Brynach Simpson, Makinsey Skaggs, Lane Smith, Madelyn Smith, Alexander Sparks, Ryan St Myers, Jacob Stewart, Samuel Stickley, Adrien Wojtkowski, Myriah Wright, Mikayla York, Amara Zerkle

OHIO HI POINT SUPERINTENDENT’S LIST

Adrian Blanken, Donna Cupps

UPPER VALLEY

Laryssa Anthony, Logan Anthony, Brianna Tokie

MERIT ROLL

3.0000 – 3.4999

9TH GRADE

Ashton Aldredge, Ian Back, Makayla Baker, Makayla Clancy, Tristan Denton, Gabriel Dunham, Logan Errett, Luci Ford, Anthony Hicks, Natalie Huber, Tailor King, Allie Mason, Mallory Mazingo, Hope Odenwald-Anderson

10TH GRADE

Sarah Behrens, Benjamin (Chase) Greek, Courtney Gunsaulies, Ashley Hamilton, Hailey Holloway, Alicia Kolker, Mackenzie MacDonald, Maelly McGowen, Kaitlyn Neff, Aiden Oburn, Trevor Pence, Jordan Shefbuch, Brooke Shoemaker, Jayden Tourney, Zackery VanScoy, Ian Wiant

11TH GRADE

Gannon Arnett, Kailee Benavidez, Layne Donnan, Lennon Folino, Dylan Gaston, Ethan Gentis, Ethan Grove, Paul (Roegan) Hines, Donovan Holbrook, Aspen Karnehm, Angelo Kidd, Brady King, Jacob Ludlow, Bailee Magnuson, Christopher Martin, Cody Massengill, Isaac Maurice, Christopher Reinhart, Johnny Russell, Karissa Sanford, Savannah Taynor, Lauren Underwood, Cheyenne Warman

12TH GRADE

Branson Anway, Sean (Andy) Back, Nicholas Baker, Addison Bauser, Ira Creviston, Wyatt Drown, Ethan Fries, Travis Frost, Blake Hoffer, Morgan Johnson, Payton McKellop, Isabella Pratt, Matthew Reed, Zachery Sanderson, Madeline Shearer, Brandon Suttles

Ohio Hi-Point A-B Honor Roll

Kirstin Cottrell, Chapman Driskill, Alexis Garver, Joshua Lewis

Upper Valley

Travis Chesnut, Taylor Conley