HONOR ROLL


West Liberty-Salem Middle School/High School 4th Quarter Honor Roll

Middle School

4.0

6th Grade

Ava Astorino, Kaylee Blair, Dustin Bolton, Brock Burgel, Lance Campbell, Elijah Christison, Naomi Cole, Mylee Dooley, Victoria Douthwaite, Geneva Estep, Breece Gullett, Lyndee Harrison, Mason Helms, Kamden Hissong, Dylan King, Jacob Lauck, Caleb Ling, Emery Longaberger, Brevin Louden, Atticus Loudenback, Levi Miller, Brielle Milliron, Kaylee Powell, Olivia Reichardt, Wyatt Saxton, Lydia Schmidt, Emma Smith, Marshall Sutherin, Abbie Thoman

7th Grade

Teagan Boyd, Aaron Campbell, Ava Chamberlain, Audrey Collins, Isabella Hardwick, Treyton Helms, Caleb Hershberger, Rebekah Hudson, Ava Johnson, Illa Kerns, Taran Logwood, Luke McGill, Madeline McGill, Isaiah Reames, Travis Roberts, Maximillian Rudolph, Quentin Rudolph, Craig Stanford, Aiden Taylor, Kennedy Wallace, Akira Whitman, Bexley Wilcoxon

8th Grade

Mallory Bostick, Kerrigan Burgel, Ivy Cline, Abby Guest, Sophia Hardwick, Alexis Helms, Megan Hollar, Faith Jones, Addison McAuley, Gabriel McGill, Kenzie Phillips, Leah Ropp, Lily Smith, Whitney Strapp, Carter Titus, Chaley Wade

3.8

6th Grade

Alexa Cheetham, Zyann Evilsizor, Cooper Titus, Addison Hutton, Gwenyth McCullough, Wyatt Bell, Zaylor Eggleston, Gaven Nance, Abigail Timmons, Taylor Cook, Cody Ferryman, Wyatt Longaberger, Addyson Mattox, Reese Oder, Ava Poppe, Samantha Rohrer, Isaac Sertell, Samuel Strapp, Elli Ullery, Bryant Eaton, Christopher Herron, Brady Kauffman

7th Grade

Talon Castle, Grant Saylor, Troy Bradley, Jacob Evans, Allison Ferryman, Silas King, Clayton McAuley, Joshua Wilcoxon, Jessa Beard, Owen Barger, Laila Butler, Sophia Holland, Greyson Horsley, Samantha King

8th Grade

Alyse Bremer, Anna Byrd, Malachi Christison, Isabelle Wygal, Aubree Timmons, Riggs Lapp, Jane Fullenkamp, Zoey Kaufman, Joseph LaRoche, Samuel Lauck, Olivia Wilcox, Lillian Weaver, Julia Wilson, Zachary Damron, Claire Longshore, Izabella Meister, Emma Bails, Lauren Kimball, Sari Kitchen, Sidney Larison, Bailey Poppe, Veronica Wall

3.0

6th Grade

Baileigh Engle, Devon Jones, Caleb Heater, Tristan Buck, Carson Poppe, Ella Vondenhuevel, Raylea Henry, Marisa Smith, Caleb Larson, Sunny Lhamon-Waller, Chilton Smith, Dean Ropp, Malia Miller, Sadie Paul, Haylee Earles, Taryn Bradley, Olivia Deere, Ellah Heminger, Elise Longshore, Cameron Pope, Matthew Spriggs, Tru Maxam, Alexzander Gluckle

7th Grade

Marley Myers, Lee Stocksdale, Nevaeh LaFollette, Jace Kaufman, Alyssa Mueller, Gideon Cole, Courtney Knight, Hunter Knotts, Myla Thornburg, Teagon Miller, Laney Craig, Samuel Peraza, Jacob Bland, Brodey Deam, Leigha Cox, John Bahan, Carson Kerns, Cody LeVan, Kaitlyn Metz, Grace Hacker, Edna Keller, Isaiah Reminder, Lillian Guyan, Madison Detwiler, Philip (Nathan) Neuerman, Alaina Irving, Shyanne McClintick, Silas Kauffman, Anna Cole, Joshua Thomas, Andrea Stokes, Nicoale (Nick) Shifflet, Jackson Steider, Lincoln Henderson

8th Grade

Drayton Cox, Elijah Allen, Austin Olejiniczak, Emily Asbury, Hanna Schwaderer, Adam Jennings, Eli Bell, Brooklyn Wilcoxon, Cody Crawford, Xander Waldren, Cara Deam, Matthew Christison, Zoie Vermillion, Abigail Scott, John Richards, Katelyn (Katie) Hulbert, Abigail Miller, Cale Hall, Dylan Wing, Alexandria (Xan) Schmidt, Owen Deere, Mason Barger, Peyton Hull, Taylor Kennedy, Zander Fahnestock, Kendall LeVan, Karter Spriggs, Ashley Yoder, Brooke Dunn, Abigail Harris, Madeline Cole, Shayna Hurst, Payton Lightner, Jaycee Yelton

High School

4.0

9th Grade

Alisa Bolton, Elyssa (Ellie) Cheetham, Anika Christison, Kayla Cole, Christian Davis, Maggie Davis, Tina Douthwaite, Trinity Floyd, Carlee Hausler, Amelia Hudson, Lauren Hunter, Matthew Jones, Aubrey Laing, Brittany Neer, Logan Phillips, James Powell, Whitney Ridenbaugh, Makenna Smith, Aubree Snyder, Adam Stapleton, Shae Stoner, Delaney Wade, Isabelle Wilson

10th Grade

Megan Adams, Macie Campbell, Brady Forsythe, Kierra Gilroy, Kathryn Hissong, Naomi McGill, Grant Schoenleben, Hallie Smith, Micah Stoner, Mandilyn Weaver

11th Grade

Lance Baldwin, Emily Bolton, Regan Boyd, Nicholas Burden, Logan Campbell, Noah Cline, Sophia Cole, Tyler Douthwaite, Grace Estes, Andrew Hardwick, Maria Henderson, Luke Hudson, Dawson Jenkins, Alyssa Johnson, Kaylee LeVan, Ryan Motzko, Olivia Muirhead, Olivia Neer, Hayden Phillips, Hannah Riblet, Kathleen Rollins, Joshua Spinner, Katelyn Stapleton, Alexa Stoll, Selena Weaver, Kienna Whitman, Kaleigh Wilcox

12th Grade

Denver Cushman, Elizabeth Davis, Hailee Davis, Rachel Davis, Trenton Douthwaite, Michael Farquharson, Zachary Glock, Cheyenne Gluckle, Kenneth Harr, Patrick Harr, Gavin Harrison, Paul Kauffman, Clay LeVan, Sailor LeVan, Matthew Loffing, Elijah McGill, Jaelen Meeker, Kyndall Metz, Sydnee Payer, Ashley Pratt, Camrin Rice, Tucker Ridenbaugh, Aalyah Speert, Logan Tompkins, Taylor Wayman, Savannah Weaver, Zackary Woolley

3.8

9th Grade

Greene, Ezekiel, Zyler Evilsizor, Ava Buck, Kiersten Holtvoigt, Shiloh Spencer, Owen Harrison, Abbigayle Long, Timothy Hobart, Arianna Chapman, Dallas (D.J.) Yoder, Maddox Havens, Payton Eckurd, Mackenzie Bahan, Jenifer (Lexy) Lee, Eli Ullery, Caitlyn King, Lena Kauffman, Andrew Kimball, Rylie Schultz, Emma Kauffman

10th Grade

Madison Casto, Lily Wilson, Bella Kauffman, Gavin Schoenleben, Gabrielle Williams, Alison Gault, Kylie Burgel, Audrey McGill, Jocelynn Kennaw, Avery Davis, Jamie Gluckle, Isaac Reames, Aubrey Williams, Emily Hollar, Owen Johnson, Lauren Kindle, Logan Saylor

11th Grade

Ashlie Spencer, Wyatt Wilcoxon, Madison Bahan, Makena Gardner, Cooper Havens, Madeline Hutton-Ashcroft, Wyatt Cave, Jacob Wilcoxon, Anna McGill, Jon Payer, Alyssa Putt, Rachel Hostetler, Alan (Koby) Griffith, Chiara Podda, Maguire Stratton, Trinity Perkins, Brynn Cropper, Hannah Jones, Hannah Bowman, Morgan Damron

12th Grade

Megan Dillon, Maycee Miller, Emily Hawkins, Lydia Moell, Garett Schoenleben, Hallie (Kennah) Erwin, Bianca Reames, Peyton Orahood, Cade Clerico, Victoria Wilson, Jessie Boy, Hollie (Kaylah) Erwin, Hannah Lewis, Angeline Allison, Kara Dovell, Kerris Woods

3.0

9th Grade

Samantha Schwaderer, Faith Instine, Elijah Shafer, Phillip Marr, Trysten Clerico, Abigail Riblet, Blair Boyd, Renee Neer, LaLoni Haerr, Montana Zinn, Dylan Glunt, Anna Wintersteller, Michael

Jones, Kambria Claybaugh, Evan Cook, Payton Knight, Trevor Sandefur, Raven Johnson, Hannah Nibert, Wylie Harbour

10th Grade

Clayton Fissel, Braxton Givens, Christian Griffith, Skylor Mueller, Jordan Stocksdale, Shaden Shafer, Luke Heater, Hayden Miller, Roberta Lewis, Grace Winters, Mekylie Christison, Levi Hillard, Logan Godwin, Kendyl Hiltibran, Allyson Gaver, Marissa Bailey, Rebecca Vincent, Macy Roth, Austin Smith, Savannah Perdue, Elliott Hager, William Motzko, Dani Smith, Brandon LaRoche, Vicky Dong, Tate Yoder, Amanda Domachowski, Adam LaRoche, Michele Smith, Ayden Estep, Dylan Lauck, Lillian Williamson, Natalie Hacker

11th Grade

Nicholas Minix, Jaden Marchal, Gabrielle (Gabby) Mahoy, Keten Cox, Hayden Kennedy, Austin VanHoose, Jacob Webb, Lilian Davis, Mearic Campbell, Gavin Woodruff, Jace Wade, William Levan, Camden Strapp, Garrett Richardson, Mason Powell, Graham Higgins

12th Grade

Lucas Yoesting, Lillian James, John Buckenroth, Andrew Marr, Caidryn Wade, Alyssa Alford, Austin Hillard, Cierra Brown, Levi Chapman, Madilynne Long, Sydney Christison, Jack Eggleston, Samuel Benedict, Savannah Irick, Kambree Cox, Isaac Riblet, Adalyn Caudill, Ethan Cole, Logan Humphrey, Ian Wolfe, Robert (Isaac) Lee, Lindsey Kimball, Morgan Fissel, Ethan Larson, Barik Ray, Makenzie Woodruff, Anna Kauffman, Tory Pawelko, Julia Ames, Jaison Council, Yagmur (Rain) Bereket