HONOR ROLLS


West Liberty-Salem Middle School/High School

Third Quarter

Honor Roll

4.0

6th Grade

Dustin Bolton, Eli Christison, Naomi Cole, Lyndee Harrison, Brady Kauffman, Dylan King, Brevin Loudon, Addicus Loudenback, Emma Smith, Abby Thoman

7th Grade

Isabella Hardwick, Caleb Hershberger, Illa Kearns, Luke McGill, Isaiah Reames, Craig Stanford, Akira Whitman

8th Grade

Kerrigan Burgel, Megan Hollar, Addison McAuley, Lily Smith, Veronica Wall

9th Grade

Alisa Bolton, Ellie Cheetham, Anika Christison, Kayla Cole, Christin Davis, Maggie Davis, Tina Douthwaite, Trinity Floyd, Carlee Hausler, Amelia Hudson, Lena Kauffman, Brittany Neer, Logan Phillips, Whitney Ridenbaugh, Rylie Schultz, Makenna Smith, Aubree Snyder, Isabelle Wilson, D.J. Yoder

10th Grade

Megan Adams, Kierra Gilroy, Micah Stoner

11th Grade

Lance Baldwin, Emily Bolton, Nicholas Burden, Wyatt Cave, Sophia Cole, Maria Henderson, Rachel Hostetler, Luke Hudson, Alyssa Johnson, Kaylee LeVan, Ryan Motzko, Olivia Neer, Hayden Phillips, Hannah Riblet, Josh Spinner, Selena Weaver, Kienna Whitman

12th Grade

Cade Clerico, Denver Cushman, Elizabeth Davis, Rachel Davis, Trenton Douthwaite, Michael Farquharson, Zachary Glock, Cheyenne Gluckle, Kenneth Harr, Patrick Harr, Gavin Harrison, Ethan Larson, Clay LeVan, Matthew Loffing, Eli McGill, Jaelen Meeker, Kyndall Metz, Ashley Pratt, Camrin Rice, Tucker Ridenbaugh, Garett Schoenleben, Aaliyah Speert, Taylor Wayman, Savannah Weaver, Victoria Wilson, Zachary Woolley

3.75

6th Grade

Taryn Bradley, Breece Gullett, Marisa Smith, Mason Helms, Emery Longaberger, Ava Astorino, Levi Miller, Kaylee Powell, Kamden Hissong, Brock Burgel, Olivia Reichardt, Kaylee Blair, Victoria Douthwaite, Ava Poppe, Lance Campbell, Geneva Estep, Caleb Ling

7th Grade

Rebekah Hudson, Kennedy Wallace, Teagan Boyd, Isaiah Reminder, Silas King, Taran Logwood, Quentin Rudolph, Greyson Horsley, Aaron, Campbell, Sophia Holland, Ava Johnson, Maximilian Rudoph

8th Grade

Claire Longshore, Chaley Wade, Alyse Bremer, Julia Wilson, Sari Kitchen, Grace Tomlin, Ivy Cline, Sidney Larison, Lillian Weaver, Mallory Bostick, Sophia Hardwick, Emma Bails, Madeline Cole, Faith Jones

9th Grade

Ezekiel Greene, Matthew Jones, Payton Eckurd, Emma Kauffman, Lexy Lee, Abbigayle Long, Andrew Kimball, Owen Harrison, Delaney Wade, Shiloh Spencer, James Powell, Arianna Chapman, Mackenzie Bahan, Adam Stapleton

10th Grade

Lauren Kindle, Owen Johnson, Levi Shafer, Jamie Gluckle, Naomi McGill, Jocelynn Kennaw, Emily Hollar, Alison Gault, Avery Davis, Logan Saylor, Brady Forsythe, Isaac Reames, Mandilyn Weaver, Kylie Burgel, Hallie Smith

11th Grade

Hannah Jones, Logan Campbell, Ashlie Spencer, Maguire Stratton, Gavin Woodruff, Grace Estes, Brynn Cropper, Graham Higgins, Trinity Perkins, Garrett Richardson, Noah Cline, Anna McGill, Andrew Hardwick, Mearic Campbell, Morgan Damron, Alyssa Putt, Regan Boyd, Tyler Douthwaite, Kaleigh Wilcox, Hannah Bowman, Dawson Jenkins

12th Grade

Sydnee Payer, Rain Bereket, Kara Dovell, Isaac Lee, Peyton Orahood, Logan Tomkins, Kaylah Erwin, Lydia Moell, Angeline Allison, Julia Ames, Hailee Davis, Jessie Boy, Austin Hillard, Kerris Woods, Alyssa Alford, Bianca Reames, Kennah Erwin

3.0

6th Grade

Samantha Rohrer, Dean Ropp, Carson Poppe, Chilton Smith, Devon Jones, Baileigh Engle, Tru Maxam, Gaven Nance, Wyatt Saxton, Caden Stokes, Cameron Pope, Isaac Sertell, Wyatt Bell, Ellah Heminger, Olivia Deere, Eli Bremer, Mylee Dooley, Zaylor Eggleston, Cody Ferryman, Alayna Hackley, Lydia Schmidt, Wyatt Longaberger, Haylee Earles, Reese Oder, Abigail Timmons, Samuel Strapp, Ella Vondenhuevel, Dallas Koons, Brielle Milliron, Elise Longshore, Ian Cox, Bryant Eaton, Addison Hutton, Marshall Sutherin, Taylor Cook, Jacob Lauck, Gwenyth McCullough, Josiah Tidwell, Sunny Lhamon-Waller, Alexa Cheetham, Caleb Larson, Addyson Mattox, Sadie Paul, Cooper Titus, Elli Ullery

7th Grade

Jayden Temple, Talon Castle, Lincoln Henderson, Aidon Koons, Jacob Evans, Collin Thompson, Brodey Deam, Grant Saylor, Connor Garman-Ferguson, Andrea Stokes, Grace Hacker, Teagon Miller, Joshua Thomas, Joshua Wilcoxon, Jackson Steider, Troy Bradley, Cody LeVan, Edna Keller, Clayton McAuley, Nathan Neuerman, Ava Chamberlain, Anna Cole, Laila Butle,r Sami King, Nick Shifflett, John Bahan, Jadon Lowry, Silas Kauffman, Bexley Wilcoxon, Aiden Taylor, Jessa Beard, Samuel Peraza, Owen Bargar, Audrey Collins, Madeline McGill

8th Grade

Matthew Christison, Cara Deam, Taylor Kennedy, Zoie Vermillion, Gabriel McGill, Abigail Scott, Zachary Damron, John Richards, Hanna Schwaderer, Mason Barger, Abigail Harris, Jaycee Yelton, Leah Ropp, Aubree Timmons, Anna Byrd, Lauren Kimball, Karter Spriggs, Evan Fullenkamp, Zoey Kaufman, Bailey Poppe, Eli Bell, Brooke Dunn, Jane Fullenkamp, Peyton Hull, Katie Hulbert, Samuel Lauck, Payton Lightner, Xan Schmidt, Olivia Wilcox, Zander Fahnestock, Abigail Miller, Izabella Meister, Carter Titus, Abby Guest, Owen Deere, Riggs Lapp, Dylan Wing, Kendall LeVan, Isabelle Wygal, Ashley Yoder, Whitney Strapp, Malachi Christison, Alexis Helms, Kenzie Phillips, Joseph LaRoche

9th Grade

Montana Zinn, Trysten Clerico, Bailee Wick, Ayva Stewart, Elijah Shafer, LaLoni Haerr, Travis Cropper, Trevor Berry, Raven Johnson, Devin Grime, Phillip Marr, Chandler McCafferty, William Dowden, Michael Jones, Gaven Wilcoxon, Wylie Harbour, Zyler Evilsizor, Evan Cook, Aubrey Laing, Hannah Nibert, Kiersten Holtvoigt, Ava Buck, Caitlyn King, Renee Neer, Dylan Glunt, Anna Wintersteller, Maddox Havens, Shae Stoner

10th Grade

Ethan Cosentino-Ilges, Logan Godwin, Allyson Gaver, Marissa Bailey, Roberta Lewis, Levi Hillard, Dani Smith, Kylee Francis, Grace Winters, Marenna Cox, Matthew Roach, Braxton Givens, Savannah Perdue, Alexandrea Caldwell, Rebecca Vincent, Hayden Miller, Michele Smith, Lillian Williamson, Lily Wilson, Kaydence Waldren, Gabrielle Williams, Hayden King, Brandon LaRoche, Macie Campbell, Kathryn Hissong, Madison Ewing, Gavin Schoenleben, Madison Casto, Ayden Estep, Adam LaRoche, Dylan Lauck, William Motzko, Bella Kauffman, Grant Schoenleben, Elliott Hager, Amanda Domachowski, Audrey McGill, Natalie Hacker, Vicky Dong, Aubrey Williams

11th Grade

Andrew Stoner, Gabby Mahoy, Isaiah McGill, Wyatt Wilcoxon, Rose Neer, William Levan, Emily Scott, Camden Strapp, Alexa Stoll, Hayden Kennedy, Makena Gardner, Mason Powell, Kathleen Rollins, Jacob Wilcoxon, Lilian Davis, Jace Wade, Madison Bahan, Jon Payer, Koby Griffith, Cooper Havens, Olivia Muirhead, Chiara Podda, Katelyn Stapleton

12th Grade

Madilynne Long, Bexley Harrigan, Dylan Domachowski, Andrew Marr, Savannah Irick, Jarrod Shoemaker, Thomas Yeargan, John Buckenroth, Samuel Benedict, Adalyn Caudill, Jack Eggleston, Logan Humphrey, Barik Ray, Caidryn Wade, Isaac Riblet, Megan Dillon, Sailor LeVan, Ian Wolfe, Cierra Brown, Ethan Cole, Paul Kauffman, Alex Burton, Morgan Fissel, Emily Hawkins, Maycee Miller, Trevor Woodruff, Sydney Christison, Anna Kauffman, Jaison Council, Tory Pawelko, Lindsey Kimball