HONOR ROLLS


MECHANICSBURG MIDDLE SCHOOL

Third Quarter

HIGH HONOR ROLL

3.75 or Higher

6th Grade: Gabrielle Love, Ozzy Roach, Clair Rodgers, Isabelle Rodgers and Eli Wilson.

7th Grade: Darby Ayars, Myah Bandy, Avaley Bostick, Camille Bowman, Kaylee Cantrell, Aubreigh Delong, Keegan Freeze, Hailey Gaylor, Benjamin Howard, Harley Linton, Londyn Loveless, Deacon Meade, Ava Moore, Alexia Murrish, Mercedes Pollard, Eli Potter, Haeleigh Trainer-Donohoe, Emily Westfall and Addison Yochum.

8th Grade: Rileyann Blackburn, Shanna Caudill, Ella Conley, Emily Conley, Addie DeLong, Hannah Dingledine, Faith Ford, Haley Hamby, Kaitlynn Haynes, William Negley, Joshua Porter, Stanton Ricketts, Madison Severt, Bailey Stapleton, Cambryn Tom and Gwen Westfall.

REGULAR HONOR ROLL

3.00 to 3.74

6th Grade: Benjamin Belford, Denver Caudill, Blake Davis, Mylee DeLong, Victoria Durand, Violet Eck, Conner Eyink, Jude Gartin, Jack Gaus, Maxwell Green, Ava Hall, Taylor Heizer, Myles Kramer, Beckett Negley, Briana Popovich, Sophia Pullins, William Reiser, Milee Severt, Cruize Smith, Aleera Sowards, Colton Walborn, Ashton Waller, Gavin Wiant and Brady Wolf.

7th Grade: Kendall Booth, Jacob Brumfield, Jessica Dean, Payden Dixon, Alexandria Fee, Nolan Fraley, Jaden Gregory, Payton Hodge, Marc Holcomb, Sarah Hoover, Kinslee McMillian, Phillip Murray-Shonkwiler, Alisa Rammel-Harrington, Robert Righter, Christopher Ritchie, Quintin Rockenbaugh, Madison Sadowski, Alex Thurn and Samantha Wolf.

8th Grade: Gillian Baldwin, Ella Forrest, Marissa Gaus, Isabelle Love, Brodin Mattox, Kendall Rausch, Carter Rockenbaugh, Jasalyn Sartin, Lucas Schaner, Ronald Thomas, Caleb Waldnig, Alexa Westfall and Matthew Westfall.

Perfect Attendance

(Third Quarter Only)

6th Grade: Alayna Burnham, Ryan Fraley, Maxwell Green, Taylor Heizer and Eli Wilson.

7th Grade: Jessica Dean, Benjamin Howard, Mercedes Pollard, Christopher Ritchie, Madison Sadowski, Brynn Stover and Mason Williams.

8th Grade: Marissa Gaus, Xavier Sanders, Bailey Stapleton and Clare Werner.

GRAHAM MIDDLE SCHOOL

3rd QUARTER

Sixth Grade

ALL “A” HONOR ROLL (4.0):

Gentry Burden, Xander Diaz, Ivy Hatfield, Raiff Hatfield, Payton Hunt, Brandon Medley, Lylee Nokes, Grace Stevens, Clara Wiant

HONOR ROLL (3.00-3.99):

Hannah Argabright, Brooklyn Barger, Brayden Bechtel, Jack Bonham, Myles Brown, Drew Carpenter, Adelynne Clark, Collin Cook, Nathan Crisler, Brayden Crooks, Blaine DeMarco, Kenny Elliott, Zackary Estep, Julius Ford, Brody Fritts, Claire Hannahs, Caely Hart, Devin Hill, Arabella James, Dalton Joins, Ethan King, Bear Korte, Jake Landis, Claire Lensman, Lydia Lewis, Kaiden Lino, Isabella Lorenz, Megan Lute, Lana Maurice, Payton Maurice, Faith Medley, Jaylynn Moore, Talan Overton, Hayden Pasko, Bradley Petry, Elena Portis, Ella Putterbaugh, Bayden Root, Maci Runkle, Aubryel Simons, Grace Smith, Izaiah Smith, Shannon Stahler, Gage Stull, Colton Teepe, Jackson Traylor, Jermaine Turner, Hannah Volp, Garrett Wallen, Zander White, Zoey White, Cadence Woods

Seventh Grade

ALL “A” HONOR ROLL (4.0):

Taylor Aldredge, Derek Beaver, Braden Bost, Danielle Carpenter, Aleena Johnson, Jaden Johnston, Annika Kohler, Adam Levy, Caleb McLean, Hailey Nash, Hayden Neves, Ella Parke, Alli Putnam, Ayden Rudolf, Joshua Ryman, Chloe Schofield, Caden Strader, Zachery Wheeland

HONOR ROLL (3.00-3.99):

Aman Akhter, Kadence Beatty, Eliza Blosser, Gretchen Boggs, Sebastian Bowers, Rebeckah Byers, Luka Castelucci, Aaliyah Chamberlain, Mackenzie Clark, Carson Copeland, Addison Cupps, Parker Daniels, Carter DeMarco, Carter DeMoss, Anna Draper, William Dulebohn, Abigale Ebert, James Ellison, Kingston Evilsizor, Jacob Flint, Zoe Florence, Alanah Fritts, Nevaeh Gibbs, Adyson Gibson, Samara Graham, Jaxon Hall, Rosalie Haro, Weston Helman, Phoebe Hernandez, Nayland Hutchins, Lisa Johnson, Rebecca Johnson, Brandon Lee, Dawson Lewis, Chett Mannier, Alexis Martin, Laila McClure, Essie McGuire, Zoey Merritt, Makayla Mills, Rylee Olson, Caleb Owens, Allison Pinet, Owen Powell, Taryn Prince, Paige Reed, Alyse Regier, Brezlyn Reneer, Elizabeth Riley, Claire Sells, Tyler Shefbuch, Demi Show, Bentley Snyder, Kaylie Strickland, Malachi Teets, Tucker Thompson, Matthew Todd, Dawson Trowbridge, Brogan Tucker, Heidi Tully, Harlee Van Hoose, Andrew Wagner, Kaelynn Williams

3rd QUARTER

Eighth Grade

ALL “A” HONOR ROLL (4.0):

Haylee Carpenter, Thomas Neff, Carter Neves, Ava Prince, Teagan Setty, Carter Smith, Mia Traylor

HONOR ROLL (3.00-3.99):

Blake Barr, Joshua Black, Tabitha Blue, Isabella, Branam, Isaiah Branam, Brooklynn Casey, Shae Conrad, Gunne Cramblett, Ireland Dulen, Daniel Evans, Wyatt Faulkner, Whytney Faulkner, Aiden Ford, Madyson Godwin, Ian Grider, Cayden Hanes, Samuel Hart, Jorden Hillman, Abigail Holycross, Ganon Ison, Bryce Kohler, Haiden Korte, Audrey Larmee, Brian Laughman, Amelia Mangus, Carter Mays, Rachel McBride, Ellie McDaniel, Jack McDaniel, Manna McKay, Cora McWhinney, Elijah Melms, Grace Miller, Tucker Nave, Alondra Nunez, Annabella Odle, Autum Parcels, Jeremiah Pelfrey, Macy Peters, Marissa Pine, Brooklynn Rogers, Hannah Roll, Josiah Savage, Ryleigh Schafer, Justice Scholl, Peyton Schwierking, Landyn Simons, Faith Sollenberger, Cody Swigart, Roby Thomas, James Todd, Carissa Tourney, Olivia Tucker, Grace Tyler, Gus Ward, Kenzie Williams, Andrew Wooddell, Grant Woodruff, Emma Yukon, Blaine Zimmerman