GRAHAM HIGH SCHOOL HONOR ROLLS


GRAHAM HIGH SCHOOL

HONOR ROLL – 1st 9 WEEKS

3.5000-5.3333

9TH GRADE

Caroline Alexander, Gracie-Mae Astry, Landree Bacher, Brooke Bechtel, Dakota Biddle, Lilly Blair, Jack Boggs, Cayden Bonham, Emma Bost, Don (Donny) Carpenter, Kelsey DeMarco, Mira Ervin, Brynn Estep, Reese Fisher, Aidan Greek, Spencer Hannahs, Nicholas Hart, Paige Hess, Eli Hollingsworth, Siera Honeycutt, Jaden Jones, Jacob Kaster, Tailor King, Marlee Kite, Wyatt Larmee, Gabriel Levering, Samuel Ludlow, Madison Lute, Tristan Maxwell, Lexi McAlexander, Owen McGuire, Dakota McKellop, Ethan McLean, Grace McLean, Ava Moore, Alaina Munahan, Hope Odenwald Anderson, Benjamin Parke, Tory Pence, David Peters, Alyssa Pillion, Nicholas Prince, Rose Pullins, Elaina Purk, Ian Robinson, Nathan Ryman, Kaetlyn Swank, Alyssa Taylor, Eleanor Uhl, Brooklynne Verlaney, Kirsten Wheeland

10TH GRADE

Lauran Bailey, Zachary Blosser, Morgan Brandyberry, Isabelle Burroughs, Jenna Burroughs, Zackery Burroughs, Leah Cahoon, Christopher Carter, Brent Case, Destiny Collier, Abigail Crisler, Ethan Daubenspeck, Kayla Davenport, Adrian Dooley, Paityn Dowty, Tyler Dowty, Audrey Dulebohn, Elaina Faulkner, Turner Ford, Alex Foulks, Nolan Gessler, Benjamin (Chase) Greek, Halynn Harris, Alexis Hart, Hailey Holloway, Mason Huffman, James Knowles, Evan Lykins, Reese McGuire, Maria McIntosh, Sylvia McKamy, Kylie McWhinney, Allyson Minnich, Grace Nash, Nolan Neves, Brady Olson, James Pelfrey, Trevor Pence, Olyvia Reed, Brayden Reneer, Amber Robeson, Landon Rose, Jayden Sells, Gillian Setty, Cadence Smith, Kayla Smith, Chloe Snyder, Cooper Strader, Zackery VanScoy, Blair Werner, Dena Wilson, Samantha Wilt, Andrew Zavada

11TH GRADE

Alexa Adams, Esha Akhter, Gannon Arnett, Brenton Black, Ashlyn Blanken, Trace Braun, Ava Buell, Jaesen Casey, Emmalee Cecil, Shamar Compton, Chloe Crabtree, Matthew Craft, Avery Crall, Arial Cupps, Taetum DeMoss, Allison Dunn, Riley Fritts, Dylan Gaston, Abram Gilliam, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Benjamin Hillman, Hanna Honeycutt, Aspen Karnehm, Addisyn Kave, Lexi King, Paris Long, Jacob Ludlow, Bradley Maddy, Willam Mannier, Alek Martin, Isaac Maurice, Emma McDaniel, Miranda (Randi) Nichols, Zuri O’Dee, Shannyn Owens, Morgan Pine, Leanne Plantz, Jakob Pullins, Marissa Roberts, Johnathan Roby, Karissa Sanford, Aislen Setty, Faith Smith, Abigail Smitley, Lake Stairwalt, Colby Strader, Savannah Taynor, Alexis Traylor, Kalen Tullis, Rebekah Wahl, Katelynn Wallace, Dori Wilson, Lauren Woodruff, Sophie Young

12TH GRADE

Alivia Algren, Aaliyah Bacon, Tylar Bailey, Nicholas Baker, Alleigha Botner, Matthew Case, Ally Collette, Micah Davis, Ashton Dooley, Chloey Doroda, Colton Dunn, Mallory Fannin, Samantha Haynes, Maddison Howard, Timothy Hughes, Rebecca, Kaiser, Holly Kamper, Elise Kemp, Ethan Langford, Olivia Lawrence, Alexis Lewis, Owen McGuffey, Kevin Miller, Luke Miller, Heather Miller-Hayes, Andrew Milligan, Alexis Mullen, Katelyn Nash, Makenna Nichols, Kylee Overton, Nathaniel Peoples, Ryan Recker, Matthew Reed, Nadia Ritter, Andrew Robeson, Madison Rose, Paige Rudolf, Taylor Scott, Madeline Shearer, Brynach Simpson, Makinsey Skaggs, Lane Smith, Madelyn Smith, Alexander Sparks, Garrett Spriggs, Ryan St Myers, Samuel Stickley, Tristan Thomas, Kinady Waller, Adrien Wojtkowski, Myriah Wright, Mikayla York, Joseph Yukon

OHIO HI POINT SUPERINTENDENT’S LIST

Donna Cupps, Chapman Driskill, Adrian Blanken

UPPER VALLEY

Logan Anthony, Laryssa Anthony, Travis Chesnut, Taylor Conley, Brianna Tokie

MERIT ROLL – 1st 9 WEEKS

3.0000 – 3.4999

9TH GRADE

Ashton Aldredge, Ian Back, Makayla Baker, John Bibbee, Olivia Branham, Samuel Comer, Fancci Crosby, Amber Dayhoff, Mia Evans, Luci Ford, Darlene-Maria Haines, Jeffrey Honeycutt, Casey Kelley, Aubrey McAlexander, Bode McGuire, Katelin McKee, Carson McKenzie, Jordan Monaghan, Jeannie Nesbitt, Julia Reinke, Benjamin Sells, Lauren Smith, Joshua Still, Gwyneth Uhl, Benjamin Wagner, Jonna Whetstone, Samuel Wright, Abigail Yukon

10TH GRADE

Sarah Behrens, Olivia Bryant, Kaylee Burke, Abigail Butcher, Chelsea Carr, Mason Collette, Vanessa Dukate, Gabrielle Gilreath, Courtney Gunsaulies, Zachary Haynes, Brycen Howard, Mariah Jacks, Matthew Jester, Alicia Kolker, Andrew Lewis, Ethan Litteral, Maelly McGowen, Abby Monroe, Aiden Oburn, Jordan Shefbuch, Brooke Shoemaker, Jayden Tourney, Bradon Trace, Ian Wiant

11TH GRADE

Gavin Adams, Michael Bowers, Lindsey Brayton, Marleigh Brown, Hunter Burns, Jordan Colchin, Matthew (Bryant) Crisler, Ashley Doroda, Amirah Etayem, Lennon Folino, Shelden Ford, Paul (Roegan) Hines, Jason Howard, Emma Isaac, Mackenzie Killion, Benjamin Mader, Bailee Magnuson, Cody Massengill, Denise Medley, Andrew Neeld, Kirstyn Newman, Lizbeth Perez Cardona, Skylar Robinson, Brystol Russell, Johnny Russell, Treven Rydel-Ogden, Eric Thomas, Sydney Underwood, Machaela Whaley, Grant Whetstone, Raymon Wilcoxon, Johnathon Wray, Levi Wright

12TH GRADE

Brady Anderson, Sean (Andy) Back, Mackenzie Bailes, William (Todd) Crawford, Ira Creviston, Tylor Demmitt, Wyatt Drown, Cassey Geier, Hunter Gibson, Christian Harmon, Christopher Kelly, Haydon Lingrell, Weslie Long, Hunter Mays, Destiny McPherson, Jacob Miller, Hannah Monroe, Kendra Nation, Zachery Sanderson, Evan Sells, Amara Zerkle

Ohio Hi-Point A-B Honor Roll

Steven Boring, Dawson Cohn, Kady Cook, Kirstin Cottrell, Alexis Garver, McKalia Hageman, Joshua Lewis, Madison McAlexander, Ashley Medley, Desiree Spitler