Graham High School Honor Rolls


GRAHAM HIGH SCHOOL

3rd 9 WEEKS

Honor Roll

3.5000-5.3333

9TH GRADE

Lauran Bailey, Zachary Blosser, Morgan Brandyberry, Olivia Bryant, Kaylee Burke, Isabelle Burroughs, Jenna Burroughs, Zackery Burroughs, Abigail Butcher, Christopher Carter, Abigail Crisler, Ethan Daubenspeck, Adrian Dooley, Paityn Dowty, Celeste Driskill, Audrey Dulebohn, Elaina Faulkner, Turner Ford, Nolan Gessler, Riley Glover, Benjamin (Chase) Greek, Alexis Hart, Hailey Holloway, Mason Huffman, Matthew Jester, James Knowles, Maelly McGowen, Reese McGuire, Maria McIntosh, Kylie McWhinney, Jessica Murray, Grace Nash, Nolan Neves, Brady Olson, Olyvia Reed, Amber Robeson, Landon Rose, Gillian Setty, Cadence Smith, Kayla Smith, Chloe Snyder, Cooper Strader, Blair Werner, Dena Wilson, Andrew Zavada

10TH GRADE

Alexa Adams, Esha Akhter, Laryssa Anthony, Gannon Arnett, Brenton Black, Ashlyn Blanken, Trace Braun, Marleigh Brown, Jaesen Casey, Emmalee Cecil, Shamar Compton, Samuel Cox, Chloe Crabtree, Matthew Craft, Allison Dunn, Riley Fritts, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Benjamin Hillman, Hanna Honeycutt, Addisyn Kave, Lexi King, Paris Long, Bradley Maddy, William Mannier, Alek Martin, Kelsey Matthews, Emma McDaniel, Miranda (Randi) Nichols, Shannyn Owens, Lizbeth Perez Cardona, Morgan Pine, Leanne Plantz, Grace sellars, Aislen Setty, Faith Smith, Abigail Smitley, Alexis Traylor, Kalen Tullis, Rebekah Wahl, Katelynn Wallace, Machaela Whaley, Dori Wilson, Sophie Young

11TH GRADE

Alivia Algren, Aaliyah Bacon, Tylar Bailey, Addison Bauser, Matthew Case, Ally Collette, William (Todd) Crawford, Tylor Demmitt, Chloey Doroda, Chapman Driskill, Wyatt Drown, Mallory Fannin, Cierra Furrow, Samantha Haynes, Josiah Henry, Timothy Hughes, Tessa Jenkins, Rebecca Kaiser, Holly Kamper, Christopher Kelly, Elise Kemp, Olivia Lawrence, Alexis Lewis, Abigail Litteral, Weslie Long, Owen McGuffey, Destiny McPherson, Kevin Miller, Luke Miller, Heather Miller-Hayes, Andrew Milligan, Katelyn Nash, Nathaniel Peoples, Ryan Recker, Nadia Ritter, Andrew Robeson, Madison Rose, Paige Rudolf, Taylor Scott, Madeline Shearer, Brynach Simpson, Makinsey Skaggs, Lane Smith, Madelyn Smith, Ryan St Myers, Jacob Stewart, Samuel Stickley, Adrien Wojtkowski, Mikayla York

12TH GRADE

Chase Adams, Brooke Alcorn, Savannah Alltop, Victoria Anderkin, Caleb Anderson, Haleigh Arledge, Aleceia Baker, Ted Beedy, Suzy Borton, Bailey Buell, Stephanie Butcher, Meriha Cahoon, Tyler Callicoat, Jeremy Cocca, David DeWeese, Emily Evans, Dillon Fagan, Matthew Flora, Taylor Ford, Madison Gibson, Ethan Gilliam, Alyssa Gilreath, Lane Hollingsworth, Korynn Huffman, Mark Hughes, Hunter Hyden, Hailley Kendall, Katrine Mary Kim, Kaelin Lewis, Rachel Lokai, Johnathan Martin, Sara Masters, Shane Meyer, Christian Nichols, Brady Oder, Brooke Ohnmeiss, Emma Pauly, James (Trey) Pence, Chasen Poole, Tyler Purk, Cynthia Ramey, Samantha Ramey, Johnathan Reed, Paige Russell, Donovan Sands, Lauren Smail, Lacie Smith, Leila Smith, Kenneth Stahler, Austin Stickney, Frank Still, Alyssa Theodor, Cyrus Theodor, Logan Thompson, Lauryn Tully, Jacquelynn Washburn, Gabriel Wier, Natalie Zerkle

OHIO HI POINT SUPERINTENDENT’S LIST

Adrian Blanken, Cortney Floyd, Hallie Johnson

UPPER VALLEY JVS

Brianna Tokie

MERIT ROLL

3.0000 – 3.4999

9TH GRADE

Sean Brock, Brent Case, Mason Collette, Rebecca Cox, Alex Foulks, Kirbie Gentis, Halynn Harris, Zachary Haynes, Brycen Howard, Evan Lykins, Ryan Mason, Sylvia McKamy, Allyson Minnich, Aiden Oburn, James Pelfrey, Trevor Pence, Brayden Reneer, Jayden Sells, Jordan Shefbuch, Brooke Shoemaker, Jayden Tourney, Zackery VanScoy, Evan Whitt, Ian Wiant, Samantha Wilt

10TH GRADE

Lindsey Brayton, Ava Buell, Miracle Clemons, Jordan Colchin, Avery Crall, Matthew (Bryant) Crisler, Arial Cupps, Ashley Doroda, Mirah Etayem, Abednego Ford, Shelden Ford, Abram Gilliam, Ethan Grove, Paul (Roegan) Hines, Alizah Holycross, Emma Isaac, Brady King, Benjamin Mader, Cody Massengill, Isaac Maurice, Denise Medley, Jack Mefford, Andrew Neeld, Jakob Pullins, Johnathan Roby, Brystol Russell, Karissa Sanford, Colby Strader, Zoe Taulbee, Savannah Taynor, Eric Thomas, Grace Todd, Sydney Underwood, Erica Washburn, Grant Whetstone, Levi Wright

11TH GRADE

Avery Anderson, Brady Anderson, Jeffery (Jay) Andrus, Logan Anthony, Sean (Andy) Back, Mackenzie Bailes, Alleigha Botner, Zackery Bumgardner, Ira Creviston, Colton Dunn, Hunter Gibson, Christian Harmon, Leah Henry, Lindon Hoblit, Maddison Howard, Victoria Laughman, Hannah Monroe, Makenna Nichols, Matthew Reed, Zachery Sanderson, Andrew Shaffer, Myriah Wright, Joseph Yukon, Amara Zerkle

12TH GRADE

Emily Baker, Megan Bennett, Layne Brayton, Emerson Bruce, Adam Cahoon, Elizabeth Fidler, Abbie Hennig, Kaylie Jones, Seth Kuivinen, Joshua Lewis, Alexis Neeld, Anna North, Blake Reed, Jeremy Thomas, Cameron Tyler, Cameron VanHoose, Tyler Wooten, Nickolaus Yoh

Ohio Hi-Point A-B Honor Roll

Donna Cupps, Gabrielle Fisher, Alexis Garver, Veronica (Sky) Griffith, Jade Maloney, Iris Wright