Livestock award winners


Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner

Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner


Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner


Emmalee Cecil, First Place Jackpot Show, First Place Born and Raised, Reserve Champion Lightweight Division Born and Raised


Jonah Perkins, Best Opposite Havana, Best Havana


Kalie Purk, 4-H Barrow Division Reserve Winner


Maddie Stokes, Best Opposite Netherland Dwarf


Mary Jenkins, Best Opposite New Zealand, Second Place Senior Skillathon


Ella Forrest, Second Place Rookie Division Showmanship


Tyler Purk, 4-H Gilt Division Reserve Winner


Summer Doty, Senior Poultry Skillathon Winner


Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner

Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner

Emmalee Cecil, First Place Jackpot Show, First Place Born and Raised, Reserve Champion Lightweight Division Born and Raised

Jonah Perkins, Best Opposite Havana, Best Havana

Kalie Purk, 4-H Barrow Division Reserve Winner

Maddie Stokes, Best Opposite Netherland Dwarf

Mary Jenkins, Best Opposite New Zealand, Second Place Senior Skillathon

Ella Forrest, Second Place Rookie Division Showmanship

Tyler Purk, 4-H Gilt Division Reserve Winner

Summer Doty, Senior Poultry Skillathon Winner

Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Elaina-Faulkner.jpgElaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner

Elaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Elaina-Faulkner-2.jpgElaina Faulkner, 4-H Gilt Division Winner

Emmalee Cecil, First Place Jackpot Show, First Place Born and Raised, Reserve Champion Lightweight Division Born and Raised
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Emmalee-Cecil.jpgEmmalee Cecil, First Place Jackpot Show, First Place Born and Raised, Reserve Champion Lightweight Division Born and Raised

Jonah Perkins, Best Opposite Havana, Best Havana
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Jonah-Perkins.jpgJonah Perkins, Best Opposite Havana, Best Havana

Kalie Purk, 4-H Barrow Division Reserve Winner
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Kalie-Purk.jpgKalie Purk, 4-H Barrow Division Reserve Winner

Maddie Stokes, Best Opposite Netherland Dwarf
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Maddie-Stokes.jpgMaddie Stokes, Best Opposite Netherland Dwarf

Mary Jenkins, Best Opposite New Zealand, Second Place Senior Skillathon
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Mary-Jenkins.jpgMary Jenkins, Best Opposite New Zealand, Second Place Senior Skillathon

Ella Forrest, Second Place Rookie Division Showmanship
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Ella-Forrest-2.jpgElla Forrest, Second Place Rookie Division Showmanship

Tyler Purk, 4-H Gilt Division Reserve Winner
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Tyler-Purk.jpgTyler Purk, 4-H Gilt Division Reserve Winner

Summer Doty, Senior Poultry Skillathon Winner
https://www.urbanacitizen.com/wp-content/uploads/sites/36/2015/08/web1_Summer-Doty2.jpgSummer Doty, Senior Poultry Skillathon Winner