Graham Middle School Honor Roll


GRAHAM MIDDLE SCHOOL

THIRD QUARTER

HONOR ROLLS

SIXTH GRADE

4.0 Honor Roll:

Abigail Butcher, Abigail Crisler, Mason Dunham, Eric Goddard, Halynn Harris, Laurel Miller, Grace Nash, Gillian Setty, Cooper Strader, Dena Wilson

“A” Honor Roll (3.50-3.99):

Arthur Albert, Zachary Blosser, Isabelle Burroughs, Kayla Davenport, Adrian Dooley, Elaina Faulkner, Anne Gallagher, Nolan Gessler, Chase Greek, Alexis Hart, Reese McGuire, Maria McIntosh, Brady Olson, James Pelfrey, Amber Robeson, Zane Roop, Landon Rose, Cadence Smith, Kayla Smith, Chloe Snyder, Blair Werner

“B” Honor Roll (3.00-3.49):

Lauran Bailey, Sarah Behrens, Lindsey Beverly, Morgan Brandyberry, Sean Brock, Olivia Bryant, Leah Cahoon, Brent Case, Rebecca Cox, Ethan Daubenspeck, Cristian Diaz, Paityn Dowty, Turner Ford, Kirbie Gentis, Trinity Goudy, Brycen Howard, Troy Kennedy, Kenzie LaFollette, Mackenzie MacDonald, Sylvia McKamy, Kylie McWhinney, Allyson Minnich, Kyann Parr, Olyvia Reed, Brayden Reneer, Jayden Rowland, Jayden Sells, Jason Shaffer, Jordan Shefbuch, Abagain Spriggs, Seth Suttles, Jayden Tourney, Alexis VanHoose, Zackery Vanscoy

SEVENTH GRADE

4.0 Honor Roll:

Alexa Adams, Ashlyn Blanken, Jaesen Casey, Emmalee Cecil, Sydney Coy, Randi Nichols, Kyle Peters, Aislen Setty, Alexis Traylor, Ryan Turner, Dori Wilson

“A” Honor Roll (3.50-3.99):

Gannon Arnett, Brenton Black, Braden Blankenship, Trace Braun, Lindsey Brayton, Shamar Compton, Chloe Crabtree, Matthew Craft, Peyton Craft, Bryant Crisler, Arial Cupps, Daniel Davis, Allison Dunn, Elizabeth Ferguson, Brandon Goodnight, Dalton Hannahs, Abigail Henkle, Roegan Hines, Matthew Jester, Laura Kamper, Lexi King, Jacob Ludlow, Alek Martin, Christopher Martin, Kelsey Matthews, Emma McDaniel, Morgan Pine, Jakob Pullins, Shelby Reed, Courtney Roach, Karissa Sanford, Maya Shafer, Colby Strader, Grace Todd, Kalen Tullis, Rebekah Wahl, Levi Wright

“B” Honor Roll (3.00-3.49):

Esha Akhter, Laryssa Anthony, Lee Artis, Noah Baker, Kailee Benavidez, Michael Bowers, Marleigh Brown, Hunter Collier, Samuel Cox, Avery Crall, Ashley Doroda, Ethan Edwards, Victoria Elleman, Emirah Etayem, Shelden Ford, Riley Fritts, Abram Gilliam, Shay Goines-Lemmon, Benjamin Hillman, Alizah Holycross, Hanna Honeycutt, Jason Howard, Addisyn Kave, Devan Littlejohn, Bradley Maddy, Alyssa Murnahan, Shannyn Owens, Leanne Plantz, Ian Putman, Marissa Roberts, Johnathan Roby, Johnny Russell, Grace Sellars, Faith Smith

EIGHTH GRADE

4.0 Honor Roll:

Adrian Blanken, Chloey Doroda, Margaret Gallagher, Rebecca Kaiser, Weslie Long, Luke Miller, Andrew Milligan, Nadia Ritter, Paige Rudolf, Isaiah Stickley, Samuel Stickley

“A” Honor Roll:

Avery Anderson, Tylar Bailey, McKenna Brown, Matthew Case, Ally Collette, Tylor Demmitt, Rachael Dulaney, Colton Dunn, Mallory Fannin, Travis Frost, Samantha Haynes, Sara Hess, Timothy Hughes, Tessa Jenkins, Holly Kamper, Elise Kemp, Olivia Lawrence, Alexis Lewis, MaCaylah Lyon, Owen McGuffey, Samantha Meyer, Kevin Miller, Heather Miller-Hayes, Katelyn Nash, Ryan Recker, Andrew Robeson, Madison Rose, Taylor Scott, Andrew Shaffer, Madeline Shearer, Alexander Sparks, Chloee Thomas, Drew Thompson, Brianna Tokie, Joseph Yukon

“B” Honor Roll:

Alivia Algren, Logan Anthony, Andy Back, Addison Bauser, Megan Brandt, Joelle Christman, Hunter Clark, Kyle Clarkson, Champman Driskill, Cierra Furrow, Alexis Garver, Cassey Geier, Leah Henry, Lindon Hoblit, Maddison Howard, William Mannier, Makenna Nichols, Kylee Overton, Ryan Owens, Evan Sells, Lane Smith, Ryan St. Myers, Chloe Stevens, Chloe Tobias, Adrien Wojtkowski